BEZPŁATNE KONSULTACJE IT!

Po wypełnieniu formularza,  skontaktujemy się z Tobą na krótką rozmowę
w celu ustalenia dogodnej daty i obszaru właściwej konsultacji.

 

Podczas konsultacji nasz ekspert pozostaje do dyspozycji, w zakresie które obejmują między innymi:

 

  • Praca zdalna – Jeżeli Twoje aplikacje, programy, urządzenia są w biurze, a Ty potrzebujesz z nich swobodnie i bezpiecznie korzystać przez Interent.
  • Strategia kopii bezpieczeństwa – Jeżeli nie masz 100% pewności, że wszystkie Twoje dane są zabezpieczone i będzie można je przywrócić jeśli będzie taka potrzeba.
  • niezawodność programów/serwerów – Jeżeli masz duże wymagania i nie możesz sobie pozwolić sobie na przerwy w pracy Twoich aplikacji czy usług, lub serwery nie dają rady i potrzeba bardzie zaawansowanych rozwiązań.

6 + 15 =

Zgoda o przetwarzanie danych osobowych

Wysyłając zapytanie przez formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu, zgodnie z wypełnionym formularzemprzez EONEA Maciej Słomczyński z siedzibą w Pile przy ul. Szybowników 4A/18; 64-920 Piła. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem

”>>
Spełnienie obowiązku informacyjnego: EONEA Maciej Słomczyński z siedzibą w Pile, przy ul. Szybowników 4A/18 jako administrator danych osobowych, informuje Pana/Panią, że: 1. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne lecz konieczne, abyśmy mogli przesłać Pani/Panu informacje o naszej aktualnej ofercie oraz kontaktować się z Panią/Panem w tym celu np. mailowo lub telefonicznie (w zależności od tego czy podali Państwo numer telefonu czy adres e-mail); 2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu kontaktując się z nami przez adres mailowy: [email protected] 3. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem; 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie:  prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. na podstawie art. 6 ust 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w celu odpowiedzi na zadane pytanie;  odrębnej zgody tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w celu przesłania lub przekazania informacji marketingowych. 5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom; 6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody; 8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
więcej informacji
Spełnienie obowiązku informacyjnego: EONEA Maciej Słomczyński z siedzibą w Pile, przy ul. Szybowników 4A/18 jako administrator danych osobowych, informuje Pana/Panią, że: 1. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne lecz konieczne, abyśmy mogli przesłać Pani/Panu informacje o naszej aktualnej ofercie oraz kontaktować się z Panią/Panem w tym celu np. mailowo lub telefonicznie (w zależności od tego czy podali Państwo numer telefonu czy adres e-mail); 2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu kontaktując się z nami przez adres mailowy: [email protected] 3. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem; 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie: – prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. na podstawie art. 6 ust 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w celu odpowiedzi na zadane pytanie; – odrębnej zgody tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w celu przesłania lub przekazania informacji marketingowych. 5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom; 6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody; 8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.